Door Marieke
‘We zijn er! Nairobi it is!’ Zo begon onze reis, we maakten kennis met Jonah en gingen naar rosa Mystica, niet wetend wat Kenia ons zou brengen.
Kenia heeft ons heel veel geleerd: van de olifantenselfies tot de girl-highschoolselfies en van de kerk in sloppenwijk tot de Bijbelschool in Eldoret. We hebben veel geleerd van alle mensen die we hebben ontmoet. En ook van de cultuur daar. De volgende keer als we onder een warme douche staan, beseffen dat dit niet heel normaal is. En als we over de snelweg rijden, dan denken we terug aan Kenia, waar de mensen over de snelweg liepen.
We zijn veilig geland in Nederland en weer lekker thuis. We bedanken jullie voor het lezen van onze blog. Ook voor al jullie lieve reacties. En misschien tot een volgende reisblog van Verre Naasten!
Oh, en als extraatje… ons zingen in de auto (ƩƩn van de vĆ©le keren dat we samen in de auto aan ’t zingen waren, de Kenianen zullen wel denken dat Nederlanders Ć”ltijd aan ’t zingen zijn!)
we hebben als, opa en oma van Tim, genoten van jullie allemaal!!Wat een belevenis, dat blijft, je leven lang.